02.06 2022

Dlaczego warto skorzystać z doradztwa rolniczego?

kombajn oraz dwóch mężczyzn stojących w zbożu

Prowadzenie działalności rolniczej jest bardzo pracochłonne i zajmuje dużo czasu. Oprócz codziennej pracy przy produkcji rolniczej trzeba również pamiętać o zakupie pasz, nawozów, śledzeniu nowości na rynku producentów i rozwiązań, które sprawią, że produkcja będzie bardziej opłacalna i przyniesie większe plony lub zysk z hodowli. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług doradztwa rolniczego, którego specjaliści na bieżąco śledzą przepisy oraz asortyment potrzebny w rolnictwie.

Doradztwo rolnicze jako sposób na oszczędność czasu

Odwiedzanie targów, hurtowni, przeglądanie folderów reklamowych czy katalogów ofertowych – zajmując się produkcją rolniczą, należy liczyć się z tym, że sporą część czasu zajmie nie tylko praca w gospodarstwie, ale również poszukiwanie rozwiązań, które zwiększą zyski z produkcji: nawozów, środków ochrony roślin, czy komponentów paszowych. Oferujemy usługę prywatnego doradztwa rolniczego – nasi specjaliści przekazują Klientom wiedzę z zakresu prowadzenia produkcji rolnej, doboru odpowiednich produktów, a dzięki ścisłej współpracy z największymi producentami branży rolniczej mają szeroką i najnowszą wiedzę w tym zakresie.. Taka współpraca pozwala oszczędzić czas, który można poświęcić rozwojowi swojego gospodarstwa.

Szkolenia dla rolników pod okiem profesjonalistów

Zobacz również: Jak powinien wyglądać prawidłowy oprysk?

Profesjonaliści w zakresie doradztwa rolniczego prowadzą również szkolenia w różnych obszarach prowadzenia działalności na terenach wiejskich, na przykład związane ze stosowaniem środków ochrony roślin lub technologią upraw. Korzystanie ze szkoleń jest szczególnie ważne w warunkach dynamicznie zmieniających się przepisów i bogatej oferty producentów, z którą warto być na bieżąco. Kursy będą również przydatne w przypadku zmiany profilu działalności rolnej, rozszerzenia zakresu gospodarstwa lub planów inwestycyjnych w nowe technologie.

Autoryzowany dealer

Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Pichon
Maschio
Amazone
Rol-ex
Husqvarna
Pronar
Horsch
Kingspan
Anwil
Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Pichon
Maschio
Amazone
Rol-ex
Husqvarna
Pronar
Horsch
Kingspan
Anwil