Stacja kontroli pojazdów Główczyce

Posiadamy nowoczesną stację kontroli pojazdów w Główczycach, która ma uprawnienia do przeprowadzania badań wszystkich pojazdów samochodowych i przyczep. Prowadzimy przeglądy cyfrowych tachografów, okresowe badania techniczne wszystkich pojazdów osobowych, ciężarowych, specjalnych, maszyn rolniczych, motocykli, naczep i przyczep. Wykonujemy też badania techniczne wymagane przed pierwszą rejestracją w kraju.

Dysponujemy sprzętem niezbędnym do przeprowadzenia kontroli, bez względu na typ pojazdu. Nasza stacja kontroli pojazdów w województwie pomorskim jest dobrze wyposażona, a wykwalifikowani pracownicy mogą z łatwością odkryć ewentualne usterki i wskazać niezbędne naprawy. Działamy przez większą część dnia, także w soboty. Dzięki temu umożliwiamy przeprowadzenie kontroli w dogodnym dla Ciebie terminie.

Stacja kontroli dla różnych typów pojazdów

Nasza stacja kontroli została stworzona z myślą o przeprowadzaniu przeglądów różnych typów pojazdów – nie tylko tych osobowych, lecz także przyczep czy nawet motocykli. Dysponujemy sprzętem i umiejętnościami pozwalającymi również na kontrolowanie stanu technicznego maszyn rolniczych. Co więcej, w razie konieczności oferujemy także możliwość naprawy usterek w tym samym miejscu. Jesteśmy bowiem serwisantem maszyn rolniczych, z którego usług korzystają przedsiębiorcy z różnych części województwa pomorskiego. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt oraz zatrudniamy specjalistów, działających sprawnie niezależnie od typu usterki.

Zapraszamy do kontaktu właścicieli różnych typów pojazdów, w tym także maszyn rolniczych.

Stacja Kontroli Pojazdów

STACJA DIAGNOSTYCZNA    Tel. 501 105 482

 

ADRES

Główczyce 76-220

ul. Szosa Słupska 1            

 

Zapraszamy

Pn. – Pt.: 7.00 – 19.00

Sobota: 7.00 – 16.00