ODDZIAŁ

Słupsk

Sklep czynny 

Pn – Pt 7-17, Sob. 7-14

Serwis 728 368 545

Części zamienne  722 009 226

Wulkanizacja nieczynna 

Remigiusz
Łuczak

Dyrektor Handlowy

tel. 784 647 981

r.luczak@ulenberg.pl

Marcin
Duszkiewicz

Kierownik Działu Handlowego

tel. 887 709 372

m.duszkiewicz@ulenberg.pl

Sebastian Tereszkiewicz

Przedstawiciel Handlowy – powiat słupski, bytowski 

tel. 728 368 560

s.tereszkiewicz@ulenberg.pl

Aneta
Naróg

Dział Płatności /  Księgowości

tel. 728 831 131

a.narog@ulenberg.pl

Robert
Krzyk

Dział Marketingu / Reklamy

tel. 691 803 332

r.krzyk@ulenberg.pl 

Łukasz
Karpiński

Kierownik Sklepu

tel. 722 009 226

l.karpinski@ulenberg.pl

Damian Kochanowski

Specjalista ds. Części

tel. 722 009 226

d.kochanowski@ulenberg.pl

Alicja Felczak

Fakturzystka

tel. 601 902 847

a.felczak@ulenberg.pl

Łukasz Nalewajko

Kierownik ds. Rolnictwa Precyzyjnego

tel. 728 450 427

l.nalewajko@ulenberg.pl

Anita Boratyńska

Obsługa Call Center

tel. 722 088 088

a.boratynska@ulenberg.pl

Magdalena Życińska

Ubezpieczenia

tel. 603 114 299

m.zycinska@ulenberg.pl