CZĘŚCI ZAMIENNE

Prowadzimy własne sklepy z częściami zamiennymi do maszyn i urządzeń rolniczych – głównie marek, których jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami handlowymi. Dzięki temu znaczną część najpotrzebniejszych części mamy na miejscu, pozostałe – bez dodatkowych opłat – jesteśmy w stanie szybko sprowadzić.

Duży wybór części zamiennych od ręki i na zamówienie
Jesteśmy hurtownią części zamiennych do maszyn rolniczych oferującą szeroki wybór elementów do pojazdów różnych marek. Wśród nich pojawiają się produkty stworzone z myślą o ciągnikach, pługach, kombajnach i wielu innych sprzętach wykorzystywanych w gospodarstwach rolnych. To części zarówno do popularnych maszyn, jak i tych występujących nieco rzadziej. W razie konieczności sprowadzamy odpowiedni towar na specjalne życzenie klienta.

Jesteśmy także serwisem maszyn rolniczych, dlatego możemy na miejscu rozpoznać konkretną usterkę i dobrać odpowiednie części. To doskonałe rozwiązanie dla osób preferujących kompleksowe usługi świadczone przez jedną firmę. Zatrudniamy prawdziwych specjalistów, którzy znają się na konstrukcji maszyn rolniczych, są w stanie szybko wykryć usterkę i ją naprawić. Na bieżąco kontaktujemy się z klientami, ustalając wszystkie szczegóły dotyczące ewentualnych prac serwisowych. Jako hurtownia części zamiennych do maszyn rolniczych możemy przeprowadzić działania niezwykle szybko, korzystając z elementów dostępnych na miejscu. Współpracujemy bezpośrednio z producentami, dlatego w razie konieczności szybko zamawiamy brakujące produkty.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego bądź odwiedzenia nas bezpośrednio w jednej z kilku siedzib w województwie pomorskim i zachodniopomorskim.

Nasze sklepy

Kontakt

GŁÓWCZYCE

Marek Mleczko

Dyrektor działu części zamiennych

tel. 883 372 504

 m.mleczko@ulenberg.pl

GŁÓWCZYCE

Mariusz Jankowski

Specjalista ds. części zamiennych

tel. 883 372 505

 m.jankowski@ulenberg.pl

PYRZYCE

Kacper Stanisławski

Kierownik działu części zamiennych

tel. 605 549 103

k.stanislawski@ulenberg.pl

PYRZYCE

Kazimierz Staszków

Specjalista ds. części zamiennych

tel. 728 450 425

k.staszkow@ulenberg.pl

PYRZYCE

Paweł Dworak

Specjalista ds. części zamiennych

tel. 661 844 467

p.dworak@ulenberg.pl

PYRZYCE

Maciej Romanowski

Specjalista ds. części zamiennych

tel. 661 844 467

m.romanowski@ulenberg.pl

SŁUPSK

Alicja Felczak

Kierownik działu części zamiennych

tel. 722 009 226

a.felczak@ulenberg.pl

SŁUPSK

Damian Kochanowski

Specjalista ds. części zamiennych

tel. 693 106 248

d.kochanowski@ulenberg.pl

MALECHÓWKO

Andrzej Kaźmierczak

Kierownik działu części zamiennych

tel. 728 368 572

a.kazmierczak@ulenberg.pl

MALECHÓWKO

Piotr Jankowski

Terenowy sprzedawca części zamiennych

tel. 511 449 926

p.jankowski@ulenberg.pl

RYMAŃ

Konrad Żarkiewicz

Specjalista ds. części zamiennych

tel. 601 683 593

k.zarkiewicz@ulenberg.pl

RYMAŃ

Małgorzata Kukla

Kierownik działu części zamiennych

tel. 506 365 917

m.kukla@ulenberg.pl