Dealer maszyn rolniczych CLAAS

Kompleksowe usługi rolnicze

Świadczymy kompleksowe usługi rolnicze na rzecz klientów. Nasz bogato wyposażony park maszynowy pozwala nam na realizację pełnego zakresu usług rolniczych od orki i siewu począwszy, poprzez nawożenie, pielęgnację, kończąc na zbiorach i transporcie. Wszystko to przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, który gwarantuje najwyższą jakość usług.

Nasza oferta jest skierowana do właścicieli gospodarstw o różnej powierzchni. Zajmujemy się zarówno nawożeniem czy pielęgnowaniem pól obsianych zbożem, jak i warzywami czy innymi roślinami. Jesteśmy także hurtownią środków ochrony roślin, dlatego możemy zadbać o jakość plonów. Dysponujemy też samochodami przygotowanymi do przewożenia płodów rolnych do odbiorców, dzięki czemu możemy odciążyć właściciela uprawy z wielu obowiązków. Nasze kompleksowe usługi rolnicze są strzałem w dziesiątkę dla osób, które chcą maksymalnie uprościć uprawę i przekazać ją w ręce profesjonalistów.


Profesjonalne usługi dla gospodarstw rolnych

Dbamy o to, by oferowane produkty oraz usługi cechowały się najwyższą jakością. Do pielęgnacji, siewu czy przygotowania gleby pod uprawę wykorzystujemy profesjonalny sprzęt. Dzięki temu możemy działać sprawnie, nawet gdy konieczne jest przeprowadzenie prac na dość dużym obszarze. Dysponujemy sprzętem rolniczym, a także prowadzimy działalność jako serwisant maszyn rolniczych.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane naszymi usługami rolniczymi. Działamy na terenie województwa pomorskiego, docierając wszędzie tam, gdzie konieczne jest przygotowanie pola do uprawy, zadbanie o rośliny czy zebranie gotowych plonów. Wszelkie szczegóły ustalamy z klientem jeszcze przed realizacją zlecenia, jednocześnie określając dokładną cenę.

Oddział Rzuszcze

Radosław Bobrucki

tel. 511 935 635

r.bobrucki@ulenberg.pl