Transport

Zboża i płody rolne odbieramy bezpośrednio od rolników, a dostarczamy im nawozy i środki ochrony roślin. Wszystko na czas i pod wskazany adres zarówno w kraju, jak i za granicą. Wysoką jakość usług transportowych gwarantuje używanie własnej, dużej floty pojazdów ciężarowych i specjalistycznych.

Przemierzamy setki kilometrów, dostarczając płody rolne w konkretne miejsca. Wszystko zależy od potrzeb danego klienta. Ustalamy szczegóły odpowiednio wcześnie, by móc zaplanować nasze działania oraz określić cenę poszczególnych usług. Mamy wieloletnie doświadczenie w przewożeniu plonów sypkich i nie tylko, stosując do tego odpowiednie pojazdy.

Transport płodów rolnych w Polsce i za granicę

Transport płodów rolnych musi być realizowany z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Są to samochody mieszczące odpowiednią ilość zboża czy innych surowców, a jednocześnie dostosowane do właśnie takiego przeznaczenia. Świadczymy kompleksowe usługi rolnicze na terenie całego województwa pomorskiego i nie tylko. Docieramy wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba skorzystania z naszej pomocy. Dzięki temu możemy przewozić płody rolne do odbiorców, w tym fabryk przetwarzających je na docelowe produkty.

Działamy sprawnie, obsługując nawet bardzo duże gospodarstwa. Oferujemy także szereg innych usług, pozwalających na kompleksowe zajęcie się uprawą, od momentu przygotowania pola, aż po zebranie płodów rolnych. Wszystko ze względu na naszą szeroką wiedzę oraz profesjonalny sprzęt niezbędny do wykonywania tego typu działań. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty.

Kontakt
Emilia Bladowska

Specjalista ds. Spedycji

tel. 728 368 554

spedycja@ulenberg.pl

Robert Łuszkiewicz

Specjalista ds. Spedycji

tel. 664 934 681

r.luszkiewicz@ulenberg.pl

Natalia Berbeka

Specjalista ds. Spedycji

tel. 664 934 681

n.berbeka@ulenberg.pl

Teresa Modrzejewska

Awizacje

tel. 662 270 507

 awizacje@ulenberg.pl