Ulenberg – Dealer maszyn rolniczych

Serwis

Serwisujemy sprzęt rolniczy wszystkich marek. Dysponujemy odpowiednim sprzętem pozwalającym zarówno na zdiagnozowanie problemu, jak i jego usunięcie. Korzystamy z części dostępnych na miejscu, dlatego działamy niezwykle szybko – terminy realizacji zależą od wielu czynników, jednak staramy się, by były one jak najkrótsze. Pozostajemy we współpracy z cenionymi producentami części do maszyn rolniczych, dlatego w razie konieczności możemy również zamówić brakujące, mniej popularne elementy.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem marek Claas, Horsch. Stosujemy oryginalne części, działając sprawnie i z należytą precyzją. Dysponujemy też pojazdami umożliwiającymi transport płodów rolnych, dlatego nasi klienci nie muszą zaopatrywać się we własne samochody o takim przeznaczeniu.

Nasz doświadczony, dobrze wyszkolony zespół mechaników jest w stanie sprostać niemal każdemu wyzwaniu. Naprawy realizujemy terminowo i udzielamy na nie gwarancji. 

Serwis maszyn i urządzeń rolniczych

Zobacz również:

 Hurtownia części zamiennych do maszyn rolniczych.
Jako serwis maszyn rolniczych dbamy o najmniejsze detale – przeprowadzane przez nas naprawy mają na celu zapewnienie funkcjonalności sprzętu przez kolejne lata. Jest to niezwykle istotne, ponieważ maszyny rolnicze zwykle są dość mocno eksploatowane, szczególnie w przypadku dużych gospodarstw rolnych. Mamy doświadczenie w pracy z różnymi sprzętami – od ciągników, przez pługi, aż po kombajny.

To zarówno skomplikowane maszyny, jak i proste elementy dołączane do traktorów. Podejmujemy się różnego rodzaju zleceń, dlatego nasze usługi cieszą się tak dużą popularnością wśród właścicieli gospodarstw rolnych.

Kontakt

MALECHÓWKO

Rafał Hofman

Kierownik serwisu

tel. 728 368 545

r.hofman@ulenberg.pl 

GŁÓWCZYCE

Rafał Hofman

Kierownik serwisu

tel. 728 368 545

r.hofman@ulenberg.pl 

RYMAŃ

Wojciech Ulman

Koordynator serwisu

tel. 605 911 074

w.ulman@ulenberg.pl

PYRZYCE

Łukasz Waszczyk

Kierownik serwisu

tel. 698 319 717

l.waszczyk@ulenberg.pl