oddział

Rymań

Sklep czynny 

Pn – Pt 7-17, Sob. 7-14

Serwis 698 319 717

Części zamienne 506 365 917

Kontakt

Wolfgang Bate

Przedstawiciel handlowy

(powiaty: koszaliński, kołobrzeski, gryficki)

tel. 721 980 050

 w.bate@ulenberg.pl

Marcin Makowski

Przedstawiciel handlowy

(powiaty: świdwiński, białogardzki, łobeski)

tel. 728 368 576

 m.makowski@ulenberg.pl

Zygmunt Klotz

Przedstawiciel handlowy

(powiaty: goleniowski, kamieński, policki)

tel. 506 098 688

z.klotz@ulenberg.pl

Konrad Żarkiewicz

Specjalista ds. części

tel. 601 683 593

 k.zarkiewicz@ulenberg.pl

Małgorzata Kukla

Kierownik działu części 

tel. 506 365 917

m.kukla@ulenberg.pl

Łukasz Waszczyk

Kierownik serwisu

tel. 698 319 717

l.waszczyk@ulenberg.pl

Wojciech Ulman

Koordynator serwisu

tel. 605 911 074

 w.ulman@ulenberg.pl