MASZYNY NOWE

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wiodących producentów sprzętu rolniczego m.in. marek Claas (m.in. ciągniki, ładowacze, sieczkarnie, kombajny), Maschio  Gaspardo (m.in. opryskiwacze, prasy, siewniki, brony), Pronar. To sprzęt, którego nie powinno zabraknąć w żadnym gospodarstwie rolnym. Maszyny, które mamy w ofercie, często można zobaczyć przy pracy podczas organizowanych przez nas pokazów polowych.

 Kliknij na wybraną firmę i przejdź do konfiguratora

 

Maszyny rolnicze CLAAS

Nowy katalog 2024

Remigiusz Łuczak

Dyrektor Handlowy

tel. 784 647 981

r.luczak@ulenberg.pl

Marcin Duszkiewicz

Kier. Działu Handlowego

tel. 887 709 372

m.duszkiewicz@ulenberg.pl

Paulina Orzechowska

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

tel. 728 831 133

p.orzechowska@ulenberg.pl

Wolfgang Bate

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

tel. 721 980 050

w.bate@ulenberg.pl

Marcin Makowski

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

tel. 728 368 576

m.makowski@ulenberg.pl

Sebastian Tereszkiewicz

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

tel. 728 368 560

s.tereszkiewicz@ulenberg.pl

Dominik Rzadkowski

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

tel. 661 010 335

d.rzadkowski@ulenberg.pl

Zygmunt Klotz

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

tel. 506 098 688

z.klotz@ulenberg.pl