...

Sprzedaż płodów rolnych

Skup i sprzedaż płodów rolnych

Zajmujemy się skupem zbóż konsumpcyjnych oraz paszowych. Naszym kontrahentom gwarantujemy kompleksową i profesjonalną współpracę. Zapewniamy rzetelną ocenę jakościową przeznaczonych do sprzedaży plonów, atrakcyjne terminy płatności, odbiór płodów rolnych bezpośrednio z pola kontrahenta lub wsparcie w zakresie organizacji transportu do naszych magazynów. Co ważne, proponujemy też atrakcyjne ceny skupu. Naszym klientom oferujemy bogatą ofertę nawozów wiodących krajowych producentów oraz starannie wyselekcjonowane, wysokiej jakości pasze dla zwierząt, które zapewniają im pełen zestaw składników odżywczych.

Sprzedajemy również nawozy niezbędne do prawidłowego wzrostu roślin. Są one dopasowane do potrzeb konkretnego gatunku, a także typu uprawy. Dobieramy odpowiedni preparat do indywidualnych potrzeb danego klienta. W razie wątpliwości możemy także doradzić – wszystko ze względu na naszą szeroką wiedzę i doświadczenie w kompleksowej obsłudze gospodarstw rolnych.

Skup zboża paszowego

W naszej firmie możesz sprzedać zboże paszowe za atrakcyjną stawkę. To doskonałe rozwiązanie dla gospodarstw rolnych, które chcą współpracować z jednym przedsiębiorstwem od momentu zasiania uprawy, aż do samego końca, przekazując zebrane plony w ręce odbiorcy. Skupujemy różne gatunki roślin – zwykle jest to zboże, ale nie tylko. Pasze dla konkretnych zwierząt mogą się bowiem od siebie różnić. Wyceniamy produkt zgodnie z obowiązującymi cenami rynkowymi, oferując atrakcyjne ceny idealne zarówno dla właścicieli niewielkich, jak i bardzo dużych gospodarstw rolnych. Nasz skup zboża paszowego współpracuje z wieloma firmami z województwa pomorskiego i okolic.

Co więcej, możemy zająć się także transportem płodów rolnych bezpośrednio z gospodarstwa do naszych magazynów lub innego odbiorcy. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem pozwalającym na bezpieczne załadowanie i przewiezienie towaru nawet za granicę. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane kompleksowymi usługami dotyczącymi gospodarstw rolnych.

Ocena jakościowa plonów

Zajmujemy się skupem zbóż konsumpcyjnych oraz paszowych. Naszym kontrahentom gwarantujemy kompleksową i profesjonalną współpracę. Zapewniamy rzetelną ocenę jakościową przeznaczonych do sprzedaży plonów, atrakcyjne terminy płatności, odbiór płodów rolnych bezpośrednio z pola kontrahenta lub wsparcie w zakresie organizacji transportu do naszych magazynów. Co ważniejsze proponujemy też atrakcyjne ceny skupu. Naszym klientom oferujemy też bogatą ofertę nawozów wiodących krajowych producentów oraz starannie wyselekcjonowane, wysokiej jakości pasze dla zwierząt, które zapewniają im pełen zestaw składników odżywczych. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą środków ochrony roślin.

Bazy magazynowe zboża 

Posiadanie własnych baz magazynowych sprawia, że od lat jesteśmy liczącym się parterem w zakresie skupu i sprzedaży płodów rolnych nie tylko w kraju, ale też za granicą. Nasze możliwości składowania pozwalają nam na wcześniejszą kontraktację i współpracę z dużą grupą producentów rolnych.

Skup Zbóż

Barbara Gajewska

Przedstawiciel handlowy 

tel. 512 062 733

b.gajewska@ulenberg.pl

 

Kontakt

RZUSZCZE

Marcin Ulenberg

Kierownik magazynu

tel. 660 401 235

marcin@ulenberg.pl

Magazyn Rzuszcze

Rzuszcze 49

76-220 Główczyce

/ pomorskie /

REDŁO

Mateusz Kurlapski

Kierownik magazynu

tel. 695 080 773

m.kurlapski@ulenberg.pl

Magazyn Redło

Redło 103 

78-320 Połczyn Zdrój

/ zachodniopomorskie /

REDŁO

Monika Kępa

Sekretariat

tel. 604 251 190

redlo@ulenberg.pl

Magazyn Redło

Redło 103 

78-320 Połczyn Zdrój

/ zachodniopomorskie /

 

LEŚNICE

Zygmunt Błażejewicz

Kierownik magazynu

tel. 883 317 804

magazynlesnice@o2.pl

Magazyn Leśnice

Leśnice 25

84-300 Lębork

/ pomorskie /

 

LEŚNICE

Agnieszka Nowicka

Administracja biurowa

tel. 668 496 518

magazynlesnice@o2.pl

Magazyn Leśnice

Leśnice 25

84-300 Lębork

/ pomorskie /

LUCIM

Krzysztof Sawosz

Kierownik magazynu

tel. 604 217 944

Magazyn Lucim

Lucim 100

86-013 Mąkowarsko

/ kujawsko-pomorskie /

STOWIĘCINO

Sławomir Jankiewicz

Kierownik magazynu

tel. 728 368 556

magazynstowiecino@ulenberg.pl

Magazyn Stowięcino

Stowiecino  (7-7A)

76-220 Główczyce

/ pomorskie / 

POTĘGOWO

Zbigniew Orzechowski

Kierownik magazynu

tel. 606 820 847

magazynpotegowo@ulenberg.pl

Magazyn Potęgowo

Kościuszki 9

76-230 Potęgowo

/ pomorskie / 

 

POTĘGOWO

Anna Gapska

Księgowość

tel. (59) 511 53 36

magazynpotegowo@ulenberg.pl

Magazyn Potęgowo

Kościuszki 9

76-230 Potęgowo

/ pomorskie / 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.