Dealer maszyn rolniczych CLAAS

Skup zbóż pomorskie, zachodniopomorskie

Zajmujemy się skupem zbóż konsumpcyjnych oraz paszowych. Naszym kontrahentom gwarantujemy kompleksową i profesjonalną współpracę. Zapewniamy rzetelną ocenę jakościową przeznaczonych do sprzedaży plonów, atrakcyjne terminy płatności, odbiór płodów rolnych bezpośrednio z pola kontrahenta lub wsparcie w zakresie organizacji transportu do naszych magazynów. Co ważne, proponujemy też atrakcyjne ceny skupu. Naszym klientom oferujemy bogatą ofertę nawozów wiodących krajowych producentów oraz starannie wyselekcjonowane, wysokiej jakości pasze dla zwierząt, które zapewniają im pełen zestaw składników odżywczych.

Sprzedajemy również nawozy niezbędne do prawidłowego wzrostu roślin. Są one dopasowane do potrzeb konkretnego gatunku, a także typu uprawy. Dobieramy odpowiedni preparat do indywidualnych potrzeb danego klienta. W razie wątpliwości możemy także doradzić – wszystko ze względu na naszą szeroką wiedzę i doświadczenie w kompleksowej obsłudze gospodarstw rolnych.

Skup zboża paszowego

W naszej firmie możesz sprzedać zboże paszowe za atrakcyjną stawkę. To doskonałe rozwiązanie dla gospodarstw rolnych, które chcą współpracować z jednym przedsiębiorstwem od momentu zasiania uprawy, aż do samego końca, przekazując zebrane plony w ręce odbiorcy. Skupujemy różne gatunki roślin – zwykle jest to zboże, ale nie tylko. Pasze dla konkretnych zwierząt mogą się bowiem od siebie różnić. Wyceniamy produkt zgodnie z obowiązującymi cenami rynkowymi, oferując atrakcyjne ceny idealne zarówno dla właścicieli niewielkich, jak i bardzo dużych gospodarstw rolnych. Nasz skup zboża paszowego współpracuje z wieloma firmami z województwa pomorskiego i okolic.

Co więcej, możemy zająć się także transportem płodów rolnych bezpośrednio z gospodarstwa do naszych magazynów lub innego odbiorcy. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem pozwalającym na bezpieczne załadowanie i przewiezienie towaru nawet za granicę. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane kompleksowymi usługami dotyczącymi gospodarstw rolnych.

Ocena jakościowa plonów

Zajmujemy się skupem zbóż konsumpcyjnych oraz paszowych. Naszym kontrahentom gwarantujemy kompleksową i profesjonalną współpracę. Zapewniamy rzetelną ocenę jakościową przeznaczonych do sprzedaży plonów, atrakcyjne terminy płatności, odbiór płodów rolnych bezpośrednio z pola kontrahenta lub wsparcie w zakresie organizacji transportu do naszych magazynów. Co ważniejsze proponujemy też atrakcyjne ceny skupu. Naszym klientom oferujemy też bogatą ofertę nawozów wiodących krajowych producentów oraz starannie wyselekcjonowane, wysokiej jakości pasze dla zwierząt, które zapewniają im pełen zestaw składników odżywczych. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą środków ochrony roślin.

Bazy magazynowe zboża 

Posiadanie własnych baz magazynowych sprawia, że od lat jesteśmy liczącym się parterem w zakresie skupu i sprzedaży płodów rolnych nie tylko w kraju, ale też za granicą. Nasze możliwości składowania pozwalają nam na wcześniejszą kontraktację i współpracę z dużą grupą producentów rolnych.

Słupsk

Magdalena Życińska

Przedstawiciel Handlowy

m.zycinska@ulenberg.pl

tel. 512 062 733

 

RZUSZCZE

Marcin Ulenberg

Kierownik magazynu

tel. 660 401 235

marcin@ulenberg.pl

 

Magazyn Rzuszcze

Rzuszcze 49

76-220 Główczyce

/ pomorskie /

REDŁO

Sylwia Graczyk

Koordynator magazynu

tel. 663 243 324

s.graczyk@ulenberg.pl

 

Magazyn Redło

Redło 103 

78-320 Połczyn Zdrój

/ zachodniopomorskie /

REDŁO

Monika Kępa

Specjalista ds. Administracji

Skup zbóż, sprzedaż nawozów

tel. 604 251 190

redlo@ulenberg.pl


Magazyn Redło 

Redło103

78-320 Połczyn Zdrój

/ zachodniopomorskie /

LEŚNICE

Magazyn Leśnice

tel. 883 317 804

Leśnice 25

84-300 Lębork

/ pomorskie /

magazynlesnice@o2.pl

 

LEŚNICE

Agnieszka Nowicka

Administracja biurowa

tel. 668 496 518

magazynlesnice@o2.pl

LUCIM

Krzysztof Sawosz

Kierownik magazynu

tel. 604 217 944

Magazyn Lucim

Lucim 100

86-013 Mąkowarsko

/ kujawsko-pomorskie /

sawibionex@wp.pl

STOWIĘCINO

Sławomir Jankiewicz

Kierownik magazynu

tel. 728 368 556

magazyn.stowiecino@ulenberg.pl

Magazyn Stowięcino

Stowiecino  (7-7A)

76-220 Główczyce

/ pomorskie / 

POTĘGOWO

Zbigniew Orzechowski

Kierownik magazynu

tel. 606 820 847

magazyn.potegowo@ulenberg.pl

Magazyn Potęgowo

Kościuszki 9

76-230 Potęgowo

/ pomorskie / 

 

POTĘGOWO

Anna Gapska

Księgowość

tel. (59) 511 53 36

magazyn.potegowo@ulenberg.pl