WYNAJEM MASZYN ROLNICZYCH

Ty najlepiej wiesz, jakiego ciągnika potrzebujesz do swoich specyficznych wymagań. Dlatego oferujemy ciągniki w różnych klasach wydajności i z bogatym wyposażeniem. W ten sposób wynajmowane ciągniki można wykorzystać do realizacji swoich celów.

Wynajem XERION 5000
Wynajem AXION 960 TERRA TRAC
Wynajem AXION 960

530 KM

XERION 5000

450 KM

AXION 960 TERRA TRAC

 

450 KM

AXION 960

Wynajem CLAAS AXION 930
Wynajem CLAAS AXION 870
Wynajem CLAAS AXION 830

350–400 KM

AXION 930

260–300 KM

AXION 870

220–250 KM

AXION 830

Wynajem CLAAS ARION 660/650

160–210 KM

ARION 660/650

Oto jak wynająć maszynę CLAAS.

Czas nagli, okno czasowe zbioru staje się krótkie, a Ty potrzebujesz dodatkowego ciągnika, aby sprostać wymaganiom w szczycie sezonu? Potrzebujesz specjalnej maszyny do specjalnych zadań, jak np. prace na pryzmie? A może chcesz po prostu wypróbować ciągnik CLAAS? Z FIRST CLAAS RENTAL możesz szybko i elastycznie reagować na okresy wzmożonych prac polowych gdy wymagania i potrzeby są większe niż zwykle. Po prostu wynajmij ciągnik, którego potrzebujesz do swoich prac.

Kontakt w sprawie wynajmu maszyn CLAAS

Sebastian Tereszkiewicz

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

tel. 728 368 560

s.tereszkiewicz@ulenberg.pl

Dominik Rzadkowski

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

tel. 661 010 335

d.rzadkowski@ulenberg.pl

Paulina Orzechowska

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

tel. 728 831 133

p.orzechowska@ulenberg.pl

Marcin Makowski

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

tel. 728 368 576

 m.makowski@ulenberg.pl

powiat: świdwiński, białogardzki, łobeski

Zygmunt Klotz

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

tel. 506 098 688

z.klotz@ulenberg.pl

powiat: goleniowski, kamieński, policki

Wynajem maszyn rolniczych CLAAS Ulenberg
Wynajem sprzętu rolniczego Ulenberg
Wynajem maszyn rolniczych

Radosław Bobrucki

Kierownik ds. logistyki i nadzoru parku maszyn
tel.  511 935 635
r.bobrucki@ulenberg.pl