Serwis maszyn rolniczych

Serwisujemy sprzęt rolniczy wszystkich marek. Dysponujemy odpowiednim sprzętem pozwalającym zarówno na zdiagnozowanie problemu, jak i jego usunięcie. Korzystamy z części dostępnych na miejscu, dlatego działamy niezwykle szybko – terminy realizacji zależą od wielu czynników, jednak staramy się, by były one jak najkrótsze. Pozostajemy we współpracy z cenionymi producentami części do maszyn rolniczych, dlatego w razie konieczności możemy również zamówić brakujące, mniej popularne elementy.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem marek Claas, Horsh, Lemken, Wielton i Gaspardo. Stosujemy oryginalne części, działając sprawnie i z należytą precyzją. Dysponujemy też pojazdami umożliwiającymi transport płodów rolnych, dlatego nasi klienci nie muszą zaopatrywać się we własne samochody o takim przeznaczeniu.

Nasz doświadczony, dobrze wyszkolony zespół mechaników jest w stanie sprostać niemal każdemu wyzwaniu. Naprawy realizujemy terminowo i udzielamy na nie gwarancji.

Serwis maszyn i urządzeń rolniczych

Zobacz również: hurtownia części zamiennych do maszyn rolniczych
Jako serwis maszyn rolniczych dbamy o najmniejsze detale – przeprowadzane przez nas naprawy mają na celu zapewnienie funkcjonalności sprzętu przez kolejne lata. Jest to niezwykle istotne, ponieważ maszyny rolnicze zwykle są dość mocno eksploatowane, szczególnie w przypadku dużych gospodarstw rolnych. Mamy doświadczenie w pracy z różnymi sprzętami – od ciągników, przez pługi, aż po kombajny. To zarówno skomplikowane maszyny, jak i proste elementy dołączane do traktorów. Podejmujemy się różnego rodzaju zleceń, dlatego nasze usługi cieszą się tak dużą popularnością wśród właścicieli gospodarstw rolnych.

 
 

 

Kontakt

Wojciech Ulman

Koordynator serwisu w Rymaniu

Tel. 605-911-074

e-mail: w.ulman@ulenberg.pl

Marcin Kulis

Koordynator serwisu Pyrzyce

Tel. 669-134-133

e-mail: m.kulis@ulenberg.pl

Łukasz Waszczyk

Kierownik serwisu Oddziału Pyrzyce i Rymań

Tel. 698-319-717

e-mail: l.waszczyk@ulenberg.pl

Rafał Hofman

Kierownik serwisu oddziału Główczyce I Malechówko

Tel. 728-368-545

e-mail: r.hofman@ulenberg.pl

Izabella Reńkas

Specjalista ds. Serwisu-Główczyce

Tel. 728-831-132

e-mail: i.renkas@ulenberg.pl