Zalety kontroli pożniwnej CLAAS w skrócie:

Koniec żniw jest jednocześnie początkiem planowania kolejnych – zgodnie z tą zasadą kontrola pożniwna CLAAS oznacza usługę polegającą na szczegółowej analizie stanu technicznego maszyny tuż po sezonie.

Już teraz warto pomyśleć o kolejnych żniwach i uzgodnić termin kontroli pożniwnej CLAAS ORIGINAL u partnera handlowego biorącego udział w akcji.

1. Pewność działania – również w kolejnym sezonie.

Na zlecenie klienta partner handlowy CLAAS przeprowadza inspekcję i konserwację maszyny zgodnie z wysokimi standardami CLAAS. Ponadto wieloletnie doświadczenia zgromadzone podczas żniw na całym świecie stanowią podstawę optymalnie przeprowadzonej naprawy. 

2. Zachowanie wartości maszyny – udokumentowane i pewne.

Partner handlowy CLAAS przeprowadza na zlecenie regularną profilaktykę, która gwarantuje optymalny stan maszyny. Jego potwierdzenie stanowi dokumentacja w cyfrowej książce serwisowej, która dokumentuje wartość maszyny w razie odsprzedaży.

2. Podział obowiązków – na wysokim poziomie.

Maszyna trafia na czas w ręce specjalistów, dzięki czemu klient zyskuje czas na realizację tych zadań w gospodarstwie, w których sam jest ekspertem.

4. Korzyści ekonomiczne – oczywiście dla klientów.

Warto skorzystać z atrakcyjnej oferty zimowej – w szczególności wtedy, gdy maszyna zostanie sprawdzona i poddana konserwacji poza sezonem przez partnera handlowego CLAAS.

Proces kontroli pożniwnej CLAAS:

W przypadku kontroli pożniwnej maszyna jest sprawdzana w oparciu o specjalną listę kontrolną zgodnie z wysokimi standardami firmy CLAAS.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami.