08.02 2022

Filtry CLAAS ORIGINAL.

Wysoka jakość w korzystnej cenie.

Często zastanawiasz się czy wybrać zamiennik czy może oryginał? Te czasy minęły. Skorzystaj z naszej oferty, w której zyskujesz rabat do 25% wartości netto części.

Dlaczego warto wybrać filtry CLAAS ORIGINAL?

Od 2010 CLAAS wspólnie z DEULA Regensburg prowadzi intensywne testy polowe części zamiennych CLAAS ORIGINAL w porównaniu do innych znajdujących się na rynku. Dużą wagę przywiązuje się tu do równoległego użytkowania części CLAAS ORIGINAL oraz zamienników w identycznych warunkach. Tylko w ten sposób można rzetelnie dokonać porównania i rzetelnej oceny.

Filtrowanie paliwa rozpoczyna się we wstępnym filtrze paliwa, który chroni układ paliwowy w Twojej maszynie przed nadmierną ilością wody, jak również zgrubnych zanieczyszczeń mogących dostawać się np. przy tankowaniu na polu. Zasadnicze filtry paliwa CLAAS ORIGINAL chronią Twój układ wtryskowy przed resztkami brudu i drobnymi cząstkami, aby uniknąć uszkodzenia wtryskiwaczy i pomp wysokociśnieniowych.

Filtry oleju silnikowego CLAAS ORIGINAL chronią Twój silnik trwale i niezawodnie przed przedwczesnym zużyciem elementów silnika. Wysokiej jakości materiał filtracyjny – bibuła filtracyjna składa się ze specjalnej mieszanki celulozy i włókien syntetycznych. Pomimo gęstej struktury włókien (dobre właściwości filtracyjne) element filtrujący charakteryzuje się wysokim przepływem oleju. Dzięki temu olej szybko dociera do wrażliwych punktów smarnych.

Szczególnie ciężkim warunkom pracy w zapyleniu poddawane są filtry powietrza w silniku. Wysokiej jakości materiał filtracyjny w filtrze  powietrza CLAAS ORIGINAL, dzięki swemu specjalnemu złożeniu zapewnia niezakłócony przepływ zapylonego powietrza. Specjalna geometria fałd materiału filtracyjnego zapewnia  równomierne ich układanie się obok siebie. Gwarantuje to wysoki poziom separacji brudu i utrzymanie właściwego ciśnienia ssania przez cały okres pracy. Przekłada się to wprost na oszczędności w zużyciu paliwa.

Nowoczesne maszyny rolnicze wyposażane są w coraz powszechniej w skomplikowane i kosztowne układy hydrauliczne. Niezwykle precyzyjnie wykonane zawory, pompy czy silniki hydrauliczne wymagają czystego, przefiltrowanego oleju hydraulicznego.

Filtry kabinowe CLAAS chroni operatora przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Idealnie dopasowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniają czyste powietrze i komfort pracy w kabinie.

Spraw, aby Twoja maszyna bezpiecznie pracowała przy maksimum swoich możliwości. Skorzystaj  z promocyjnej ceny na:

  • Filtry paliwa
  • Filtry oleju
  • Filtry oleju hydrauliki
  • Filtry powietrza silnika
  • Filtry kabiny

Nawet do 25% rabatu na oryginalne filtry CLAAS. Skorzystaj z naszej oferty i kupuj oryginał w atrakcyjnej cenie.

 

Jeżeli posiadasz starszą maszynę CLAAS, która jest eksploatowana na niskim poziomie może zainteresować Cię nasza oferta na części CLAAS SILVER LINE.  Właściwa jakość w atrakcyjnej cenie.

Szczegóły

 

 

*Akcja ważna do odwołania lub do wyczerpania zapasów. Lista filtrów objętych rabatami dostępna u Autoryzowanych Dealerów Marki CLAAS biorących udział w akcji. Wysokość rabatu może różnić się w zależności od rodzaju filtra.

Autoryzowany dealer

Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Pichon
Maschio
Amazone
Rol-ex
Husqvarna
Pronar
Horsch
Kingspan
Anwil
Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Pichon
Maschio
Amazone
Rol-ex
Husqvarna
Pronar
Horsch
Kingspan
Anwil