20.10 2022

Przedsmak 2023. Im wcześniej tym korzystniej.

Przypominamy, ze trwa kampania Przedsmak 2023, nie zwlekaj skorzystaj z wielu korzyści związanych z wczesną datą zakupu!

Wykorzystaj okazję do dalszego zwiększania rentowności swoich inwestycji. Program przedsezonowego zakupu kombajnów CLAAS 2023 charakteryzuje się korzystnymi warunkami wczesnego zakupu i ofertami finansowania.

bild-konditionen

Rabat aż do 7% wartości netto maszyny.1

Rabat z tytułu wczesnej płatności – im wcześniej nastąpi  płatność, tym wyższa jego wartość. 7% przy płatności we wrześniu, 6% w październiku, 5% w listopadzie i 4% w grudniu. Rabat przyznaje się również przy skorzystaniu z finansowania fabrycznego CLAAS – wpłata z tego tytułu traktowana jest na równi z płatnością w gotówce.

Prawdziwe 0%.2

CLAAS oferuje możliwość sfinansowania zakupu nowych kombajnów na warunkach dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Pożyczka prawdziwe 0% to propozycja, które pomoże wyposażyć gospodarstwo w najlepszej jakości sprzęt.

Rabat 50% na pakiety wyposażenia.3

Możliwość uzyskania promocyjnego rabatu 50% na atrakcyjne pakiety wyposażenia w nowych kombajnach CLAAS.

Pakiety:

Do kombajnów CLAAS LEXION serii 8000/7000 pakiet składa się z:

  • System prowadzenia GPS PILOT – odbiornik SAT 900 GNSS  z terminalem CEMIS 1200

Do kombajnów CLAAS LEXION serii 6000/5000 pakiet składa się z:

  • siekacz słomy SPECIAL CUT z rozrzutnikiem plew

Do kombajnów CLAAS TRION serii 700 pakiet składa się z:

  • siekacz słomy SPECIAL CUT z rozrzutnikiem plew

Do kombajnów CLAAS TRION serii 600/500 pakiet składa się z:

  • rozrzutnik plew.

365FarmNet Crop View do kombajnów LEXION za 1 zł.4

Roczny dostęp do modułu CLAAS Crop View w oprogramowaniu 365FarmNet, który pozwala monitorować aktualny stan rozwoju roślin na polu oraz samodzielnie tworzyć mapki aplikacyjne zmiennego wysiewu nasion i nawozów.

Więcej

early-sales-pic2

Oddaj stary, odbierz nowy.

Rozliczenie maszyny używanej jako wpłaty własnej na nową maszynę CLAAS dopasowaną do własnych zapotrzebowań gospodarstwa, która będzie gotowa do pracy w czasie następnych żniw.

Nowy CLAAS LEXION.

bild-lexion

Zmniejsz zużycie paliwa i zwiększ swoją wydajność.

Maksymalna wydajność i efektywność to najważniejsze kryteria sukcesu, zwłaszcza w niekorzystnych warunkach. Topowe modele LEXION przekonują zużyciem paliwa na poziomie ok. 1 l/t przy dużej przepustowości.

  • Nowa kabina dla maksymalnego komfortu.
  • Nowy model: LEXION MONTANA.

Nowy LEXION

Wykorzystaj wszystkie korzyści wynikające z wczesnego zakupu!

TRION 700

Nie ma czasu na kompromisy.

Każde pole jest inne, każde gospodarstwo jest inne. Systemy przepływu materiału w TRION 700 APS HYBRID można precyzyjnie dopasować do swoich upraw i sposobów młócenia. Od kanału wlotowego przez system omłotu i separację wtórną po zarządzanie słomą – masz wszystkie opcje.

TRION 600/500

Liczy się każde ziarno.

Zespół młócący APS WALKER pracuje tak wydajnie, że przez oddzielanie resztek ziarna w TRION 600 / 500 przechodzi tylko około 10% ziarna. 90% ziarna jest już oddzielone od słomy, zanim trafi ona na wytrząsacze- niezależnie od tego, jak trudne są warunki zbioru i czy młócona jest mokra czy sucha słoma.

TRION MONTANA

TRION zbiera plony równie wydajnie na zboczach jak i na płaskim terenie.

Pracuje  tak samo skutecznie i z taką samą mocą na zboczach, jak i na płaskim terenie: kombajny CLAAS MONTANA zdobyły w tej dziedzinie międzynarodową sławę. Z w pełni automatyczną kompensacją zboczy do 18% i kompensacją wzdłużną do 6%, TRION MONTANA radzi sobie nawet na najbardziej wzniosłych pochyleniach.

Przyrządy żniwne CLAAS

CLAAS oferuje Państwu odpowiedni osprzęt do każdej wymłacanej uprawy. Nowe zespoły tnące VARIO i CONVIO oferują dużą siłę uderzenia i doskonałą wydajność pracy. Twój kombajn automatycznie rozpoznaje przystawkę. Inteligentne systemy wspomagania operatora sprawiają, że każda z Twoich czynności jest bardziej opłacalna.

 

Autoryzowany dealer

Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Pichon
Maschio
Amazone
Rol-ex
Husqvarna
Pronar
Horsch
Kingspan
Anwil
Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Pichon
Maschio
Amazone
Rol-ex
Husqvarna
Pronar
Horsch
Kingspan
Anwil