Maszyny rolnicze nowe

MASZYNY NOWE

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wiodących producentów sprzętu rolniczego m.in. marek Claas (m.in. ciągniki, ładowacze, sieczkarnie, kombajny), Horsch (m.in. brony, kultywatory, siewniki), Wielton (przyczepy i naczepy), Gaspardo (m.in. opryskiwacze, prasy, siewniki, brony), Pronar. To sprzęt, którego nie powinno zabraknąć w żadnym gospodarstwie rolnym. Maszyny, które mamy w ofercie, często można zobaczyć przy pracy podczas organizowanych przez nas pokazów polowych.

Zobacz również: używane sprzęty rolnicze

 

  

Kontakt z naszymi pracownikami

Sebastian Tereszkiewicz

Przedstawiciel handlowy (powiat sławieński, część koszaliński). 663 473 594 s.tereszkiewicz@ulenberg.pl

Paulina Orzechowska

Przedstawiciel handlowy (powiaty: pucki, wejherowski, lęborski) 728-831-133 p.orzechowska@ulenberg.pl

Marcin Duszkiewicz

Kierownik Działu Handlowego 887 709 372 m.duszkiewicz@ulenberg.pl

Krzysztof Gołębiowski

Przedstawiciel handlowy (powiaty: goleniowski, kamieński, policki) 506-098-688 k.golebiowski@ulenberg.pl

Paweł Boruta

Przedstawiciel handlowy (powiaty: choszczeński, myśliborski, część gryfińskiego) 728-368-567 p.boruta@ulenberg.pl

Łukasz Nalewajko

Specjalista ds Rolnictwa Precyzyjnego. 728-450-427 l.nalewajko@ulenberg.pl

Remigiusz Łuczak

Dyrektor Handlowy 784-647-981 r.luczak@ulenberg.pl

Dominik Rzadkowski

Przedstawiciel handlowy (powiaty: pyrzycki, stargardzki, gryfiński) 661-010-335 d.rzadkowski@ulenberg.pl

Wolfgang Bate

Przedstawiciel handlowy (pow. m Koszalin, część koszalińskiego, kołobrzeski, gryficki) 721-980-050 w.bate@ulenberg.pl

Michał Szumski

Przedstawiciel handlowy (powiaty: słupski, bytowski) 728-368-560 m.szumski@ulenberg.pl

Marcin Makowski

Przedstawiciel handlowy (powiaty: świdwiński, białogardzki, łobeski) 728-368-576 m.makowski@ulenberg.pl

Autoryzowany dealer

Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Wielton
Pichon
Maschio
Horsch
Kingspan
Kobzenko
Anwil
Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Wielton
Pichon
Maschio
Horsch
Kingspan
Kobzenko
Anwil