Maszyny rolnicze nowe

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

MASZYNY NOWE

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wiodących producentów sprzętu rolniczego m.in. marek Claas (m.in. ciągniki, ładowacze, sieczkarnie, kombajny), Horsch (m.in. brony, kultywatory, siewniki), Lemken (m.in. pługi, kultywatory), Wielton (przyczepy i naczepy), Gaspardo (m.in. opryskiwacze, prasy, siewniki, brony). To sprzęt, którego nie powinno zabraknąć w każdym gospodarstwie rolnym. Maszyny, które mamy w ofercie, często można zobaczyć przy pracy podczas organizowanych przez nas pokazów polowych.

 

 

 

Kontakt z naszymi pracownikami

Henryk Jurzysta

Przedstawiciel handlowy (powiaty: goleniowski, kamieński, policki, część Gryfińskiego) 506-098-688 h.jurzysta@ulenberg.pl

Karol Kula

Przedstawiciel handlowy (powiaty: lęborski, wejherowski, pucki m. Gdynia) 728-831-133 k.kula@ulenberg.pl

Kacper Kąkol

Przedstawiciel handlowy (powiaty: gorzowski, strzelecko-drezdenecki) 667-601-742 k.kakol@ulenberg.pl

Marcin Gienik

Przedstawiciel handlowy (powiaty: choszczeński, myśliborski, część gryfińskiego) 728-368-567 m.gienik@ulenberg.pl

Łukasz Nalewajko

Przedstawiciel handlowy (powiaty:sławieński, koszaliński) 728-450-427 l.nalewajko@ulenberg.pl

Remigiusz Łuczak

Dyrektor Handlowy 784-647-981 r.luczak@ulenberg.pl

Dominik Rzadkowski

Przedstawiciel handlowy (powiaty: pyrzycki, stargardzki, gryfiński) 661-010-335 d.rzadkowski@ulenberg.pl

Piotr Czerwonecki

Przedstawiciel handlowy (powiaty: kołobrzeski, gryficki, część koszalińskiego) 883-372-506 p.czerwonecki@ulenberg.pl

Jarosław Zieliński

Przedstawiciel handlowy (powiaty: słupski, bytowski) 728-368-560 j.zielinski@ulenberg.pl

Marcin Makowski

Przedstawiciel handlowy (powiaty: świdwiński, białogardzki, łobeski) 728-368-576 m.makowski@ulenberg.pl

Autoryzowany dealer

Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Wielton
Pichon
Maschio
Horsch
Kingspan
Kobzenko
Anwil
Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Wielton
Pichon
Maschio
Horsch
Kingspan
Kobzenko
Anwil