02.06 2022

Dlaczego warto skorzystać z doradztwa rolniczego?

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

kombajn oraz dwóch mężczyzn stojących w zbożu

Prowadzenie działalności rolniczej jest bardzo pracochłonne i zajmuje dużo czasu. Oprócz codziennej pracy przy produkcji rolniczej trzeba również pamiętać o zakupie pasz, nawozów, śledzeniu nowości na rynku producentów i rozwiązań, które sprawią, że produkcja będzie bardziej opłacalna i przyniesie większe plony lub zysk z hodowli. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług doradztwa rolniczego, którego specjaliści na bieżąco śledzą przepisy oraz asortyment potrzebny w rolnictwie.

Doradztwo rolnicze jako sposób na oszczędność czasu

Odwiedzanie targów, hurtowni, przeglądanie folderów reklamowych czy katalogów ofertowych – zajmując się produkcją rolniczą, należy liczyć się z tym, że sporą część czasu zajmie nie tylko praca w gospodarstwie, ale również poszukiwanie rozwiązań, które zwiększą zyski z produkcji: nawozów, środków ochrony roślin, czy komponentów paszowych. Oferujemy usługę prywatnego doradztwa rolniczego – nasi specjaliści przekazują Klientom wiedzę z zakresu prowadzenia produkcji rolnej, doboru odpowiednich produktów, a dzięki ścisłej współpracy z największymi producentami branży rolniczej mają szeroką i najnowszą wiedzę w tym zakresie.. Taka współpraca pozwala oszczędzić czas, który można poświęcić rozwojowi swojego gospodarstwa.

Szkolenia dla rolników pod okiem profesjonalistów

Zobacz również: Jak powinien wyglądać prawidłowy oprysk?

Profesjonaliści w zakresie doradztwa rolniczego prowadzą również szkolenia w różnych obszarach prowadzenia działalności na terenach wiejskich, na przykład związane ze stosowaniem środków ochrony roślin lub technologią upraw. Korzystanie ze szkoleń jest szczególnie ważne w warunkach dynamicznie zmieniających się przepisów i bogatej oferty producentów, z którą warto być na bieżąco. Kursy będą również przydatne w przypadku zmiany profilu działalności rolnej, rozszerzenia zakresu gospodarstwa lub planów inwestycyjnych w nowe technologie.

Autoryzowany dealer

Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Pichon
Maschio
Amazone
Rol-ex
Husqvarna
Pronar
Horsch
Kingspan
Anwil
Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Pichon
Maschio
Amazone
Rol-ex
Husqvarna
Pronar
Horsch
Kingspan
Anwil