06.12 2022

Asortyment CLAAS FARM PARTS Kompletny asortyment na potrzeby techniki rolniczej. Wszystko, czego potrzebujesz.

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

CLAAS FARM PARTS – oferta produktów.

Gospodarstwa rolne stale się rozwijają i są prowadzone coraz bardziej profesjonalnie. Znacznie więcej oczekuje się dziś od maszyn i urządzeń, części zamiennych oferowanych przez różnych producentów, które są ogólnie dostępne na światowym rynku, czy wyposażenia domu i podwórza. Dzięki ofercie CLAAS FARM PARTS partner handlowy CLAAS dysponuje szerokim asortymentem produktów do zastosowań rolniczych. Znajdziesz w nim części i akcesoria, których potrzeba na co dzień: od wózków narzędziowych przez zęby do kultywatora aż po światła robocze czy pasujące do nich żarówki – oferta jest naprawdę bogata.

 

Oferta Specjalna, kliknij w zdjęcie.

Zalety

Udostępniamy ofertę produktów CLAAS FARM PARTS obejmującą części i akcesoria od różnych producentów, które są ogólnie dostępne na światowym rynku i w pełni pokrywają codzienne potrzeby związane z techniką rolniczą. W ofercie znajdują się zarówno części do ciągników, jak i zaopatrzenie potrzebne do uprawy gleby, podczas żniw, do utrzymania zwierząt, a także części hydrauliczne, elektryczne, do silników i przekładni. W szerokiej gamie produktów znajdują się również akcesoria przydatne do lasu i ogrodu, części do pojazdów i przyczep oraz wyposażenie warsztatowe.

Uwaga:

części zamienne i zużywające się oraz akcesoria do maszyn CLAAS będą w dalszym ciągu dostępne wyłącznie u partnera handlowego CLAAS pod oznaczeniem CLAAS ORIGINAL. Należą do nich wyprodukowane specjalnie dla określonych typów maszyn CLAAS i spełniające standardy techniczne oryginalne części zamienne oraz materiały eksploatacyjne (m.in. smary czy materiały do owijania balotów), które odznaczają się najwyższą jakością i mają przewagę technologiczną nad produktami konkurencji. „Wykonane na miarę. Niezawodne. Efektywne.” – to niezmienna dewiza CLAAS ORIGINAL.

👉 Zapraszamy do naszych sklepów:
Główczyce, ul. Szosa Słupska 1, tel: 668 667 013
Słupsk, ul. Słoneczna 15b, tel: 722 009 226
Malechówko, Malechówko 19a, tel: 511 449 926
Rymań, ul. Koszalińska 17, tel: 601 683 593
Pyrzyce, ul. Lipiańska 79, 605 549 103

Autoryzowany dealer

Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Pichon
Maschio
Amazone
Rol-ex
Husqvarna
Pronar
Horsch
Kingspan
Anwil
Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Pichon
Maschio
Amazone
Rol-ex
Husqvarna
Pronar
Horsch
Kingspan
Anwil