20.10 2022

Przedsmak 2023. Im wcześniej tym korzystniej.

Leider ist der Eintrag nur auf Polnisch verfügbar. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

Przypominamy, ze trwa kampania Przedsmak 2023, nie zwlekaj skorzystaj z wielu korzyści związanych z wczesną datą zakupu!

Wykorzystaj okazję do dalszego zwiększania rentowności swoich inwestycji. Program przedsezonowego zakupu kombajnów CLAAS 2023 charakteryzuje się korzystnymi warunkami wczesnego zakupu i ofertami finansowania.

bild-konditionen

Rabat aż do 7% wartości netto maszyny.1

Rabat z tytułu wczesnej płatności – im wcześniej nastąpi  płatność, tym wyższa jego wartość. 7% przy płatności we wrześniu, 6% w październiku, 5% w listopadzie i 4% w grudniu. Rabat przyznaje się również przy skorzystaniu z finansowania fabrycznego CLAAS – wpłata z tego tytułu traktowana jest na równi z płatnością w gotówce.

Prawdziwe 0%.2

CLAAS oferuje możliwość sfinansowania zakupu nowych kombajnów na warunkach dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Pożyczka prawdziwe 0% to propozycja, które pomoże wyposażyć gospodarstwo w najlepszej jakości sprzęt.

Rabat 50% na pakiety wyposażenia.3

Możliwość uzyskania promocyjnego rabatu 50% na atrakcyjne pakiety wyposażenia w nowych kombajnach CLAAS.

Pakiety:

Do kombajnów CLAAS LEXION serii 8000/7000 pakiet składa się z:

  • System prowadzenia GPS PILOT – odbiornik SAT 900 GNSS  z terminalem CEMIS 1200

Do kombajnów CLAAS LEXION serii 6000/5000 pakiet składa się z:

  • siekacz słomy SPECIAL CUT z rozrzutnikiem plew

Do kombajnów CLAAS TRION serii 700 pakiet składa się z:

  • siekacz słomy SPECIAL CUT z rozrzutnikiem plew

Do kombajnów CLAAS TRION serii 600/500 pakiet składa się z:

  • rozrzutnik plew.

365FarmNet Crop View do kombajnów LEXION za 1 zł.4

Roczny dostęp do modułu CLAAS Crop View w oprogramowaniu 365FarmNet, który pozwala monitorować aktualny stan rozwoju roślin na polu oraz samodzielnie tworzyć mapki aplikacyjne zmiennego wysiewu nasion i nawozów.

Więcej

early-sales-pic2

Oddaj stary, odbierz nowy.

Rozliczenie maszyny używanej jako wpłaty własnej na nową maszynę CLAAS dopasowaną do własnych zapotrzebowań gospodarstwa, która będzie gotowa do pracy w czasie następnych żniw.

Nowy CLAAS LEXION.

bild-lexion

Zmniejsz zużycie paliwa i zwiększ swoją wydajność.

Maksymalna wydajność i efektywność to najważniejsze kryteria sukcesu, zwłaszcza w niekorzystnych warunkach. Topowe modele LEXION przekonują zużyciem paliwa na poziomie ok. 1 l/t przy dużej przepustowości.

  • Nowa kabina dla maksymalnego komfortu.
  • Nowy model: LEXION MONTANA.

Nowy LEXION

Wykorzystaj wszystkie korzyści wynikające z wczesnego zakupu!

TRION 700

Nie ma czasu na kompromisy.

Każde pole jest inne, każde gospodarstwo jest inne. Systemy przepływu materiału w TRION 700 APS HYBRID można precyzyjnie dopasować do swoich upraw i sposobów młócenia. Od kanału wlotowego przez system omłotu i separację wtórną po zarządzanie słomą – masz wszystkie opcje.

TRION 600/500

Liczy się każde ziarno.

Zespół młócący APS WALKER pracuje tak wydajnie, że przez oddzielanie resztek ziarna w TRION 600 / 500 przechodzi tylko około 10% ziarna. 90% ziarna jest już oddzielone od słomy, zanim trafi ona na wytrząsacze- niezależnie od tego, jak trudne są warunki zbioru i czy młócona jest mokra czy sucha słoma.

TRION MONTANA

TRION zbiera plony równie wydajnie na zboczach jak i na płaskim terenie.

Pracuje  tak samo skutecznie i z taką samą mocą na zboczach, jak i na płaskim terenie: kombajny CLAAS MONTANA zdobyły w tej dziedzinie międzynarodową sławę. Z w pełni automatyczną kompensacją zboczy do 18% i kompensacją wzdłużną do 6%, TRION MONTANA radzi sobie nawet na najbardziej wzniosłych pochyleniach.

Przyrządy żniwne CLAAS

CLAAS oferuje Państwu odpowiedni osprzęt do każdej wymłacanej uprawy. Nowe zespoły tnące VARIO i CONVIO oferują dużą siłę uderzenia i doskonałą wydajność pracy. Twój kombajn automatycznie rozpoznaje przystawkę. Inteligentne systemy wspomagania operatora sprawiają, że każda z Twoich czynności jest bardziej opłacalna.

 

Autoryzowany dealer

Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Pichon
Maschio
Amazone
Rol-ex
Husqvarna
Pronar
Horsch
Kingspan
Anwil
Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Pichon
Maschio
Amazone
Rol-ex
Husqvarna
Pronar
Horsch
Kingspan
Anwil