20.10 2022

Nowy LEXION CLAAS !!! Wydajność jakiej jeszcze nie było.

Leider ist der Eintrag nur auf Polnisch verfügbar. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

Wydajność w kampanii, jakiej jeszcze nie było.

LEXION.

Podstawą udanych żniw jest idealne współgranie wszystkich maszyn. Kluczową rolę odgrywa przy tym kombajn, który jest decydującym czynnikiem zapewniającym stabilną wydajność – rok po roku.

Zoptymalizowane maszyny LEXION są najmocniejsze na rynku – pod względem powierzchni zbioru czy liczby ton na rok. Pokazują swoje atuty dokładnie wtedy, gdy wysoka moc jest naprawdę potrzebna – nawet w niekorzystnych warunkach. Oszczędzają czas i paliwo, a przy tym są wydajne, jak nigdy wcześniej.

Precyzja.

Optymalne cięcie również pod presją czasu.

CEMOS AUTO HEADER to pierwszy system wspomagania, który automatycznie dostosowuje ustawienia przyrządu żniwnego, jak np. długość stołu czy pozycja nagarniacza, do danych warunków zbioru. Zapewnia to jednolity przepływ materiału oraz poprawia wydajność i jakość pracy młocarni, separacji i czyszczenia.

Efektywność.

Zmniejsz zużycie paliwa i zwiększ zbiory.

W szczególności w trudnych warunkach najistotniejszym kryterium sukcesu są najwyższa wydajność i maksymalna efektywność. Topowe modele LEXION przekonują zużyciem paliwa wynoszącym ok. 1 litr na tonę przy najwyższej przepustowości, a po swoją najwyższą moc sięgają dokładnie wtedy, gdy jest ona naprawdę potrzebna.

Komfort.

Zwiększ produktywność w komfortowy sposób.

W nowej kabinie wszystko jest nastawione na komfort. Zapewnia ona odczuwalnie większą swobodę ruchów i całkowicie nową koncepcję klimatyzacji. Inteligenta koncepcja obsługi z jasnym terminalem CEBIS umożliwia wykorzystanie potencjału maszyny do maksimum.

Zdaj się na jego niezawodność działania.

Gdy kombajn wyznacza nowe standardy siły i mocy, powinien również mieć coś do zaoferowania w zakresie trwałości i niezawodności. Inteligenta koncepcja napędu LEXION jest jednym z wielu czynników, które minimalizują konieczność konserwacji i maksymalizują bezpieczeństwo pracy.

 

Autoryzowany dealer

Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Pichon
Maschio
Amazone
Rol-ex
Husqvarna
Pronar
Horsch
Kingspan
Anwil
Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Pichon
Maschio
Amazone
Rol-ex
Husqvarna
Pronar
Horsch
Kingspan
Anwil