05.08 2021

Nowy kombajn CLAAS TRION – STWORZONY DLA CIEBIE

Leider ist der Eintrag nur auf Polnisch verfügbar. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

💥 Nowy kombajn CLAAS Trion 💥
Poznaj najbardziej elastyczny kombajn, jaki kiedykolwiek powstał w CLAAS. Stworzony dla Ciebie.
👉 Precyzja.
Postaw na to, co najlepiej pasuje do Twojego gospodarstwa.
Z bogatej palety systemów wspomagania operatora wybierz te, które w komfortowy sposób doprowadzą Cię do sukcesu. Od CEMOS AUTOMATIC po TELEMATICS – wiele inteligentnych rozwiązań, dzięki którym praca staje się łatwiejsza.
👉 Wydajność.
Skonfiguruj bez kompromisów. Zbieraj plony z pełną wydajnością i zużywaj mniej paliwa. Przekonaj się, że wysoka przepustowość i niskie straty ziarna nie muszą się wykluczać. Zadba o to system omłotu APS HYBRID i system czyszczenia JET STREAM.
👉 Zdolność adaptacji.
Kto uprawia pola ten wie, że każde z nich ma swoje specyficzne cechy. Korzystaj z bogatego wyposażenia kombajnu TRION. Dopasuj go dokładnie do wymagań swojego gospodarstwa. Zyskaj dzięki funkcji MULTICROP i błyskawicznie przechodź z jednego rodzaju rośliny na inny.
👉 Niezawodność.
Postaw na wytrzymałość. Wzbogać swoje gospodarstwo o mocne i trwałe rozwiązania techniczne. Zapomnij o długich przestojach. Elastyczne opcje MAXI CARE oraz niewielkie zapotrzebowanie na konserwację gwarantują bezpieczną pracę.

Autoryzowany dealer

Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Pichon
Maschio
Amazone
Rol-ex
Husqvarna
Pronar
Horsch
Kingspan
Anwil
Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Pichon
Maschio
Amazone
Rol-ex
Husqvarna
Pronar
Horsch
Kingspan
Anwil