ZBOŻA NAWOZY PASZE

ZBOŻA NAWOZY PASZE

Zajmujemy się skupem zbóż konsumpcyjnych oraz paszowych. Naszym kontrahentom gwarantujemy kompleksową i profesjonalną współpracę. Zapewniamy rzetelną ocenę jakościową przeznaczonych do sprzedaży plonów, atrakcyjne terminy płatności, odbiór płodów rolnych bezpośrednio z pola kontrahenta lub wsparcie w zakresie organizacji transportu do naszych magazynów. Co ważniejsze proponujemy też atrakcyjne ceny skupu. Naszym klientom oferujemy też bogatą ofertę nawozów wiodących krajowych producentów oraz starannie wyselekcjonowane, wysokiej jakości pasze dla zwierząt, które zapewniają im pełen zestaw składników odżywczych.

1024x135

750x100_EFEKT-N+S-2014

750x100_potega

Kontakt z naszymi pracownikami

Andrzej Jankowiak

Handlowiec 728-368-574 a.jankowiak@ulenberg.pl

Dariusz Gwizdała

Specjalista ds. sprzedaży (zboża, nawozy, środki ochrony roślin) 600-295-296 d.gwizdala@ulenberg.pl

Dawid Pawluk

Handlowiec 883-317- 680 d.pawluk@ulenberg.pl

Grzegorz Majewski

Handlowiec 605-436-332 g.majewski@ulenberg.pl

Grzegorz Nowak

Handlowiec 501-413-974 g.nowak@ulenberg.pl

Jacek Wiśniewski

Specjalista ds. komponentów paszowych 728 863 963 j.wisniewski@ulenberg.pl

Józef Rokosz

Handlowiec 660-401-233 j.rokosz@ulenberg.pl

Krzysztof Krasiński

Dyrektor ds. sprzedaży (zboża, nawozy, środki ochrony roślin) 600-475-924 k.krasinski@ulenberg.pl

Krzysztof Kujawa

Handlowiec 662 019 900 k.kujawa@ulenberg.pl

Autoryzowany dealer

Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Wielton
Pichon
Maschio
Horsch
Kingspan
Lemken
Grupa Azoty
Anwil
Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Wielton
Pichon
Maschio
Horsch
Lemken
Grupa Azoty
Anwil