Maszyny rolnicze nowe i używane

zobacz aktualną ofertę – OGŁOSZENIA ← kliknij

MASZYNY NOWE

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wiodących producentów sprzętu rolniczego m.in. marek Claas (m.in. ciągniki, ładowacze, sieczkarnie, kombajny), Horsh (m.in. brony, kultywatory, siewniki), Lemken (m.in. pługi, kultywatory), Wielton (przyczepy i naczepy), Gaspardo (m.in. opryskiwacze, prasy, siewniki, brony). To sprzęt, którego nie powinno zabraknąć w każdym gospodarstwie rolnym. Maszyny, które mamy w ofercie, często można zobaczyć przy pracy podczas organizowanych przez nas pokazów polowych.

MASZYNY UŻYWANE

W swojej ofercie oprócz maszyn nowych mamy też wysokiej jakości maszyny używane. Wszystkie dokładnie sprawdzone, w dobrym stanie technicznym i przygotowane do pracy. Sprzedajmy zarówno samochody ciężarowe, ciągniki, kombajny oraz wiele innych potrzebnych w gospodarstwie rolnym maszyn m.in. ładowarki teleskopowe, prasy, przyczepy, opryskiwacze i wiele innych.

 

 

 

Nasi partnerzy:

 

201
horschLOGO_PRONAR_RGBpichon

Kontakt z naszymi pracownikami

Waldemar Kondracki

Dyrektor handlowy 501-152-007 w.kondracki@ulenberg.pl

Marcin Makowski

Przedstawiciel handlowy (powiaty: świdwiński, białogardzki, łobeski) 728-368-576 m.makowski@uleneberg.pl

Łukasz Złoch

Przedstawiciel handlowy (powiaty: słupski, bytowski) 728-368-560 l.zloch@ulenberg.pl

Piotr Czerwonecki

Przedstawiciel handlowy (powiaty: kołobrzeski, gryficki, część koszalińskiego) 883-372-506 p.czerwonecki@ulenberg.pl

Marcin Duszkiewicz

Przedstawiciel handlowy (powiaty:lęborski,wejherowski,pucki, Gdynia) 728-831-133 m.duszkiewicz@ulenberg.pl

Dominik Rzadkowski

Przedstawiciel handlowy (powiaty: pyrzycki, stargardzki, gryfiński) 661-010-335 d.rzadkowski@ulenberg.pl

Witold Gryczewski

Przedstawiciel handlowy (powiaty: policki, choszczeński, myśliborski) 506-098-634 w.gryczewski@ulenberg.pl

Autoryzowany dealer

Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Wielton
Pichon
Maschio
Horsch
Kingspan
Lemken
Anwil
Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Wielton
Pichon
Maschio
Horsch
Kingspan
Lemken
Anwil