Kontakt

Główczyce – siedziba główna

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

ul. Szosa Słupska 1
76-220 Główczyce

NIP: 839-311-49-91
REGON: 220914190

tel./fax: 59 841-23-98
dealer.claas@ulenberg.pl

Kontakt z naszymi pracownikami

Natalia Ostapko

Specjalista działu części zamiennych n.ostapko@ulenberg.pl

Mariusz Gerejczyk

Specjalista działu części zamiennych 601 940 637 m.gerejczyk@ulenberg.pl

Marcin Duszkiewicz

Kierownik Działu Handlowego 887 709 372 m.duszkiewicz@ulenberg.pl

Kinga Kwiecień

Specjalista ds. kadr i płac 728 368 570 k.kwiecien@ulenberg.pl

Błażej Szymaniuk

Koordynator serwisu Główczyce 798 728 186 b.szymaniuk@ulenberg.pl

Karol Kula

Przedstawiciel handlowy (powiaty: lęborski, wejherowski, pucki m. Gdynia) 728-831-133 k.kula@ulenberg.pl

Karolina Podlewska

Specjalista ds. Umów 728-368-570 k.podlewska@ulenberg.pl

Aneta Naróg

Księgowa 728-831-131 a.narog@ulenberg.pl

Remigiusz Łuczak

Dyrektor Handlowy 784-647-981 r.luczak@ulenberg.pl

Hanna Kuczyńska

Główna księgowa 728-831-131 h.kuczynska@ulenberg.pl

Andrzej Przepiórka

Prezes a.przepiorka@ulenberg.pl

Franciszek Hofman

Koordynator Oddziału Główczyce 728-368-542 f.hofman@ulenberg.pl

Rafał Hofman

Kierownik serwisu oddziału Główczyce I Malechówko 728-368-545 r.hofman@ulenberg.pl

Izabella Reńkas

Specjalista ds. Serwisu- Główczyce 728-831-132 i.renkas@ulenberg.pl

Mariusz Jankowski

Specjalista ds. części zamiennych- Główczyce 511 449 926 m.jankowski@ulenberg.pl

Paweł Kwiecień

Zastępca Kierownika Działu Części zamiennych 668-667-013 p.kwiecien@ulenberg.pl

Jarosław Zieliński

Przedstawiciel handlowy (powiaty: słupski, bytowski) 728-368-560 j.zielinski@ulenberg.pl

Waldemar Kondracki

Usługi i maszyny używane 501-152-007 w.kondracki@ulenberg.pl

Autoryzowany dealer

Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Wielton
Pichon
Maschio
Horsch
Kingspan
Kobzenko
Anwil
Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Wielton
Pichon
Maschio
Horsch
Kingspan
Kobzenko
Anwil