Kontakt

Biuro

Rzuszcze 49
76-220 Główczyce

NIP: 839-177-57-25
REGON: 770839410

tel/fax: 59 811-69-32

Adres siedziby:
Szosa Słupska 1
76-220 Główczyce

Kontakt z naszymi pracownikami

Halina Blok

Główna księgowa 59 811-69-32 h.blok@ulenberg.pl

Bożena Jagodzińska-Młyńska

Księgowość 59 811-69-32 b.jagodzinska@ulenberg.pl

Sylwia Ulenberg

Księgowość - rozliczenia 59 811-69-32 s.ulenberg@ulenberg.pl

Marzena Adamczyk

Księgowość - rozliczenia 59 811-69-32 m.adamczyk@ulenberg.pl

Justyna Sprawska

Księgowość 59 811-69-32 j.sprawska@ulenberg.pl

Grażyna Trajer

Księgowość – płatności 59 811-69-32 g.trajer@ulenberg.pl

Małgorzata Mielewczyk-Kawałko

Płatności 59 811-69-32 m.mielewczyk@ulenberg.pl

Krzysztof Krasiński

Dyrektor ds. sprzedaży (zboża, nawozy, środki ochrony roślin) 600-475-924 k.krasinski@ulenberg.pl

Krzysztof Kujawa

Handlowiec 662 019 900 k.kujawa@ulenberg.pl

Józef Rokosz

Handlowiec 660-401-233 j.rokosz@ulenberg.pl

Jacek Wiśniewski

Specjalista ds. komponentów paszowych 728 863 963 j.wisniewski@ulenberg.pl

Grzegorz Nowak

Handlowiec 501-413-974 g.nowak@ulenberg.pl

Dawid Pawluk

Handlowiec 883-317- 680 d.pawluk@ulenberg.pl

Mirosław Modrzejewski

Kierownik ds. transportu i spedycji 664-934-681 m.modrzejewski@ulenberg.pl

Teresa Modrzejewska

Awizacje 662-270-507 awizacje@ulenberg.pl

Emila Bladowska

Spedycja 628-368-554 spedycja@ulenberg.pl

Robert Łuszkiewicz

Spedycja 694-435-752 r.luszkiewicz@ulenberg.pl

Ilona Chalecka

Spedycja 603-250-708 i.chalecka@ulenberg.pl

Autoryzowany dealer

Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Wielton
Pichon
Maschio
Horsch
Kingspan
Lemken
Grupa Azoty
Anwil
Uniqa
Claas
Luvena
PZU
Dd
TUW
Wielton
Pichon
Maschio
Horsch
Lemken
Grupa Azoty
Anwil